Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Fjongo e ėmbla fjongo

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Fjongo e ėmbla fjongo   30/12/2007, 17:10

Nuk i pėrkiste vetėm ditėve tė nxehta. Nuk u shkonte pėr shtat vetėm veshjeve plot ngjyra tė sezonit tė verės. Edhe dimri kėrkon ėmbėlsi. Prandaj... sa mė shumė fjongo.E lidhur nė mes. E vendosur mbi kėpucė. Nė qendėr tė ēantės apo nė cep tė bluzės. Ėshtė elementi mė i kėndshėm i modės dimėrore. Njė fjongo qė tė shton alegrinė dhe e bėn veshjen interesante. Stilistėt e kanė pėrdorur me bollėk dhe modelet janė dukur si kukulla. Sidomos pėr veshjen e pėrditshme duhet tė jetė e pamungueshme. Mos ngurro t’i vėsh syrin fjongos mė tė dukshme, asaj me ngjyrė rozė ose tė bardhė, dhe kombinoje me ngjyrat e errėta. Vėmendja do tė jetė e garantuar .

_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Fjongo e ėmbla fjongo
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Tė ndryshme :: Moda & Estetika-
Kėrce tek: