Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Bikini, stili i verės nė plazh

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Bikini, stili i verės nė plazh   30/12/2007, 17:09

Bikini moda e kėsaj vere  • Momenti i vapės ka trokitur prej javėsh. Vera ka ardhur disi para kohe dhe plazhet janė bėrė pikėsynimi i tė gjithėve. Por, nuk mund tė lėmė pa pėrmendur rroba banjot, qė edhe kėtė verė kėshillohen tė jenė bikini. Simbol i erotizmit dhe tundimit, mjet glamour dhe revolucionar, bikini konfirmon modėn e tij edhe gjatė verės sė vitit 2007. Super seksi, tanga "alla braziliana" dhe recipeta nė formė trekėndėshi, tė shoqėruara me aksesorė nė qafė apo duar, e bejnė femrėn mė joshėse se kurrė. Vetėm njė vit mė parė, stili i rroba banjove bikini mbushi plot 60 vjec. Njė bombė e vėrtetė atomike sepse emrin ia vuri stilisti Louis Reard, duke nėnkuptuar ishullin e Bikinit nė ishujt Marshall, aty ku SHBA bėnin eksperimente bėrthamore. Njė bombė qė shpėrthen cdo verė nėn diell, kartvizitė pėr tė bėrė figurė nė plazhe dhe pėr tu ndjerė mė afėr modės edhe nė mes tė rėrės.

_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Bikini, stili i verės nė plazh
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Tė ndryshme :: Moda & Estetika-
Kėrce tek: