Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Kapelė me kashtė, moda e kėsaj vere ...

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Kapelė me kashtė, moda e kėsaj vere ...   30/12/2007, 17:06

Kapelė me kashtė, moda e kėsaj vere ...  • Ngjyrė bezhė tė theksuar, e madhe pėr ta mbrojtur mirė kokėn tuaj, e lehtė dhe ju dhuron njė look tė sofistikuar e tė veēantė. Kjo ėshtė kapelja qė pushton modėn e kėsaj vere nė plazh ose vende tė tjera turistike. Ajo ėshtė e kėshillueshme tė shoqėrohet me njė palė syze dielli tė mėdha e tė zeza. Kapelja prej kashte e njohur ndryshe si "panama" do t"ju mbronte mė mirė nga rrezet e forta tė kėtij dielli pėrvėlues. Sė fundmi, pasarelat e modės e cilėsojnė si tendencėn mė tė re si pėr meshkuj ashtu edhe pėr femra. Stilistėt Ralph Lauren dhe Borsalino kėshillojnė njė stil tė tillė duke ju bėrė tė ndiheni femra absolutisht shik dhe meshkuj me njė pamje tipike frymėzuar nga stili hollivudian i viteve "50. Kashta e gėrshetuar ėshtė mjaft praktike sepse ju mund ta rrotulloni ose shtypni kapelen tuaj dhe ajo nuk deformohet duke u cilėsuar si sinonim i elegancės. Nė fillim tė viteve "900, kjo kapele ishte njė symbol i vėrtetė. Hiqni dorė njėherė e mirė nga kapelet sintetike dhe prej lėkure sepse koka juaj duhet tė marrė frymė.

_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Kapelė me kashtė, moda e kėsaj vere ...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Tė ndryshme :: Moda & Estetika-
Kėrce tek: