Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 "Jeans" lėkura e dytė e VIP-ave

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: "Jeans" lėkura e dytė e VIP-ave   30/12/2007, 17:05

Blu, tė errėta, tė zbardhura, tė grisura apo modele tė vjetra qė mund t'ju lėnė pėrshtypjen e vjetėrsirave, por sėrish, Xhins mbetet nė toplistėn e veshjeve mė tė preferuara edhe nga yjet e botės sė muzikės dhe kinemasė. Elastike, kompde, sportive, madje dhe shumė trendy, pėr ato qė kanė kaluar kufirin e kėsaj moshe.
Nėse do ti vendosnin gishtin njė prej veshjeve prej tė cilės nuk do tė hiqnin dorė kurrė, yjet e Hollyėood-it do ta bėnin kėtė vetėm me xhinset. Shumė prej tyre preferojnė tė vishen me kėtė lėkurė tė dytė, jo vetėm gjatė ditės, por edhe nė festa apo takime tė tjera pune, pasi vetėm kėshtu ato mund tė zbresin me kėmbė nė tokė, tė ndihen paksa tokėsore si gjithė tė tjerėt. Jennifer Lopez, Paris Hilton, Kate Holmes, Cameron Diaz, Victoria Beckham e shumė tė tjerė e thonė me zė tė lartė se nuk do tė heqin kurrė dorė nga veshja qė i bėn ato tė ndihen vajza tė reja.


Por, si e etiketojnė ato kėtė lėkurė tė dytė, me tė cilėn ato flirtojnė prej vitesh…!

Jennifer Lopez

Mendon se xhinsi ėshtė njė veshje e pavdekshme, prandaj dhe zgjedh ato sa herė del nga shtėpia.

Paris Hilton

Ėshtė vlerėsuare para pak kohėsh me cmimin " Teen Choise" vetėm pėr faktin se preferon qė tė veshė larminė e markave tė njohura xhins.

Kate Holmes

Preferon tė alternojė mes klasikes dhe tė zakonshmes pse jo edhe ndonjė t-shirt pėr tė pėrthyer dukshėm imazhin e saj.

Drew Barrymore

Ajo adhuron tė kthehet pas nė vitet 60 prandaj edhe preferon tė vishet me xhins tė markės Guess, pėr tu ndier si gjithė tė tjerėt.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
"Jeans" lėkura e dytė e VIP-ave
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Tė ndryshme :: Moda & Estetika-
Kėrce tek: