Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Ekstravaganca e Verės

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Ekstravaganca e Verės   30/12/2007, 17:03

Ekstravaganca e minifundit, sensualiteti i kėmbėve tė zhveshura nga cdo mbulim si dhe shkėlqimi i ngjyrave do tė jenė tendencat e kėsaj vere.
Sondazhi i fundit i bėrė nė internet tregon se femrat nuk heqin asnjėherė dorė nga nxjerrja nė pah e feminilitetit tė tyre.

Cila tendencė do tė preferohet mė shumė pėr kėtė stinė?
1-Fundi ose pantallonat super tė shkurtra - 34%
2- Modele tė viteve 70 - 24%
3- Mbizotėrimi i ngjyrės sė argjendtė nė veshje dhe aksesorė - 15%
4-Mė pak e zbuluar dhe shik - 13%
5-Stili drithėrues i ngjyrave tė ndezura - 13%

Tė pėrqafosh tendencėn
Po , kėtė stinė nuk mund tė rrish pa i nxjerrė ne pah kėmbėt! Nė fakt fundi , minifundi dhe pantallonat e shkurtra do tė kenė tendenca drejt shkurtimit.
Ju kapi paniku? Mos u trembni, kjo eshte vetėm modė! Pėr ato qė nuk kanė dėshirė tė vishen nė kėtė mėnyrė nuk ka problem:ti mund t'i adaptosh vetes njė tunik ose dicka pak mė tė gjatė por qė tė nxjerrė nė pah elegancėn! Do tė dukėsh shumė tėrheqėse dhe seksi nėse nė kėmbėt e tua do tė mbash veshur kepucė stil balerine, edhe femrat mė elegante do pėrpiqen tė tė kopjojnė!

E pėlqyeshme ėshtė veshja e kombinuar me vija dhe e kuqja rrėzėllitėse qė rindez zemrat.

E verdha e ėmbėl : njė ngjyrė qė shpreh pėrsosmėrisht tendencėn e fundit. Minipantallona qė nxjerrin ne pah kėmbėt ngjyrė bronzi tė kėsaj vere.

Vijat shik: Pėr fanset e stilit komod dhe elegant ,Channel ka imagjinuar nje stil shik tė adoptuar nga sporti. Ajo qė bie nė sy ėshtė butėsia e pambukut tė kėtij modeli sportiv.

Gjithmonė e mė i shkurtėr! Tendenca e propozuar nga Channel nxjerr gjithmonė e mė shumė nė pah feminilitetin, kjo falė ngjyrės sė zezė dhe ngjyrės sė arit.

_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Ekstravaganca e Verės
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Tė ndryshme :: Moda & Estetika-
Kėrce tek: