Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Miss Sharmi - Bukuri qė nuk matet as nė pamje as nė Modė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Miss Sharmi - Bukuri qė nuk matet as nė pamje as nė Modė   30/12/2007, 17:01

Njė fytyrė shumė e dashur dhe e kėndshmė duket sikur na kujton zanat e bukura tė legjendave tė moēme shqiptare. Njė shikim i thellė na bėn pėr vete dhe na dhuron ngrohtėsi. Nga sytė e zjarrtė na duket njė femėr qė nė shpirtin e saj ka njė botė tė brendshme interesante. Nje bote qe eshte rezultat edhe i prinderve qė, edhe pse larg vendlindjes, e edukuan vajzėn sipas frymės shqiptare. Ėshtė mrekulli e madhe kur shohim femrat tona shqiptare, tė cilat pushtojnė me sharmin e tyre skenat evropiane duke sviluar si mjellma tė bukura nė skenografitė ku vetėm yjet mund tė kapen nga qielli…
Kush mund tė jetė kjo nė fotografi, pos " Miss Sharmi ", ēmim qė flet shumė pėr ardhmėrinė e Teuta Shabanit nga Tėrnoci me banim nė Suedi.

_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Miss Sharmi - Bukuri qė nuk matet as nė pamje as nė Modė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Tė ndryshme :: Moda & Estetika-
Kėrce tek: