Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Nicole Kidman do tė bėhet nėnė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3220
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Nicole Kidman do tė bėhet nėnė   29/12/2007, 19:48

Aktorja fituese e ēmimit Oscar Nicole Kidman dhe bashkėshorti i saj, kėngėtari Keith Urban presin fėmijėn e tyre tė parė, derisa kėtė lajm sė pari e ka bėrė tė njohur gazeta britanike Daily Mail.
Ylli i Hollywoodit dhe kėngėtari i muzikės country Urban janė tė martuar qė njė vit e gjysmė, dhe gjatė Krishtlindjes iu kanė dhėnė lajmin e gėzueshėm familje tė tyre. Nicole pak kohė mė parė veēse ka paralajmėruar njė pauzė tė saj nga xhirimi i filmave dhe se do tė kalojė mė shumė kohė me bashkėshortin e saj, pėr tė cilin gjithmonė thotė se ėshtė dashuria e jetės sė saj.
Dua qė tė kaloj sa mė shumė kohė me bashkėshortin. Vitin e ardhshėm do tė aktrojė mė pak sepse kjo nuk pėrshtatet me dinamikėn dhe orarin e familjes time”, kishte thėnė Kidman para gazetarėve nė fillim tė muajit dhjetor.
Nicole pėr herė tė parė do tė bėhet nėnė biologjike, gjersa tani pėr tani ende nuk e kanė bėrė tė ditur se kur pritet tė bėhen prindėr. Aktorja australiane ka tentuar me vite tė mbetet shtatzėnė. Ajo gjatė martesės sė saj me aktorin Tom Cruise kishte pasur dy abortime spontane. Kidman me Tomin ka dy fėmijė tė adoptuar, 14-vjeēaren Isabelle dhe 12-vjeēarin Connor.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
 
Nicole Kidman do tė bėhet nėnė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: