Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 PETA nderon stilisten Stella McCartney

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 97
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: PETA nderon stilisten Stella McCartney   29/12/2007, 16:42

Stella McCartney, vajza e legjendės sė Beatles, Sir Paul McCartney, ėshtė emėrtuar "personi i vitit" nga anėtarėt e organizatės pėr mbrojtjen e tė drejtave tė kafshėve, PETA.
Stilistja britanike u nderua nga PETA (njerėzit pėr trajtim etik tė kafshėve), pėr koleksionin e saj tė dizajnuar me veshje jo tė lėkurės. Zėvendėspresidenti i PETA, Dan Mathews, ka thėnė, “Stella McCartney ka dėshmuar se ju mund tė keni njė pamje vrasėse, pa vrarė”._________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
PETA nderon stilisten Stella McCartney
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: