Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Plaēkitje e mistershme e Courtney Lovet

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Plaēkitje e mistershme e Courtney Lovet   29/12/2007, 16:39

Trendi i plaēkitjes sė VIP-ave po vazhdon. Kėsaj radhe pre e hajnave ka qenė ylli i muzikės rock, Courtney Love, tė cilės ia kanė vjedhur vėthėt me diamant, qė kushtojnė hiē mė pak se 100 mijė dollarė.
Vėthet i janė vjedhur saj nė dhomėn e njė hoteli nė New York, ku ajo qėndroi gjatė kėsaj jave bashkė me vajzėn e saj 15-vjeēare, Frances Bean.
“Courtney ėshtė tmerruar. Ajo i ka blerė vėthėt pėr tė bijėn e saj Frances si dhuratė pėr Krishtlindje. Frances as qė i kishte vėnė ndonjėherė ato”.
Por, disa orė pasi qė policia kishte filluar hetimin rreth kėtij rasti, vėthėt e diamantit ishin rikthyer nė mėnyrė misterioze nė hotel.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Plaēkitje e mistershme e Courtney Lovet
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: