Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Swank ka frikė nga skenat seksi

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Swank ka frikė nga skenat seksi   29/12/2007, 05:04

Ylli hollywoodian, Hilary Swank, ka bėrė tė ditur se ajo ende lufton me njė aspekt tė punės sė saj - qė ėshtė zhveshja para kamerave.
Aktorja fituese e ēmimit Oscar, e mban trupin nė formė tė mirė duke ndjekur njė dietė tė rreptė, por kjo nuk e ndalon atė tė kalojė net pa gjumė para xhirimit tė ndonjė skene, ku ajo duhet tė paraqitet lakuriq.

"Ditėn para njė skene lakuriqe apo njė skene ku duhet tė paraqes trupin, unė them me vete: 'Nesėr do tė jem vetėm nė brekė dhe sutiena. Oh, ēfarė dite e keqe ėshtė kjo nė zyre'. "Asnjėherė nuk ėshtė lehtė tė bėhet kjo punė, pa marrė parasysh se cilat janė rrethanat", ka thėnė ajo.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Swank ka frikė nga skenat seksi
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: