Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Arrestohet aktorja Mischa Barton

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Arrestohet aktorja Mischa Barton   29/12/2007, 05:02

Aktorja e re, Mischa Barton, ka filluar tė ndjek trendit e bukurosheve problematike tė Hollywoodit. Kėto ditė ajo ėshtė ndaluar nga policia – pasi qė kishte shkelur vijat e plota nė rrugė, kishte vozitur nė gjendje tė dehur, nuk kishte pasur patentė shofer ndėrsa me vete kishte pasur edhe substanca narkotike.
Aktorja Barton, e cila mė sė shumti njihet pėr rolin e saj tinejxher nė serinė, The OC, kishte vozitur Range Roverin e saj tė bardhė nė Hollywoodin perėndimor, rreth orės 3 tė mėngjesit tė sė enjtes. Pas ndaljes nga policia, ajo ka bėrė njė gjysmėrreth nė rrugė duke shkelur dy linja tė plota, e madje kishte harruar edhe tė jepte sinjal.
Nga zyra e sherifit kanė thėnė se, ata tashmė e kanė hulumtuar rastin dhe kanė zbuluar qė aktorja ka qenė nėn ndikimin e alkoolit dhe se nuk ka poseduar patentė shofer – ndėrsa nė raportin e policisė thuhet se ajo posedonte edhe drogė.
Gjykatėsi i ka caktuar asaj dėnim me pagesė prej 10 mijė dollarėsh.

_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Arrestohet aktorja Mischa Barton
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: