Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Winehouse para gjyqit norvegjez pėr marihuanė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Winehouse para gjyqit norvegjez pėr marihuanė   28/12/2007, 15:47

Ylli britanik i muzikės soul, Amy Winehouse, do tė duhet qė personalisht tė paraqitet para gjyqit nė Norvegji, ku nė muajin tetor ėshtė arrestuar pėr posedim dhe konsumim tė marihuanės.
24-vjeēarja Winehouse, burri i saj Blake Fielder Civil, dhe floktari i saj, do tė paraqiten para gjyqit nė Bergen.
Gjykata mė 18 dhjetor na ka dėrguar njė letėr nė tė cilėn thuhet se ata nuk mund tė gjykohen nė mungesė”, ka deklaruar avokati i angazhuar nė policinė lokale, Rudolf Kristofersen.
Kėngėtarja dhe tė paditurit tjerė kanė kaluar disa orė nė paraburgim, mė 18 tetor nė Bergen, dhe kanė paguar 500 euro gjobė pėr posedim tė shtatė kilogramėve tė marihuanės.
Vendimi i gjykatės norvegjeze ėshtė njė sfidė e re pėr kėngėtaren problematike, e cila kėtė vit ka arritur sukses tė madh profesional, por nė disa raste ėshtė pėrballur me ligjin, pėr shkak tė problemeve tė saj me drogėn dhe alkoolin.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Winehouse para gjyqit norvegjez pėr marihuanė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: