Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Chat-i ėshtė Sėmundje, Apo gjė ė Mirė ?

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Chat-i ėshtė Sėmundje, Apo gjė ė Mirė ?   28/12/2007, 00:40

Rolling Eyes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 97
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Re: Chat-i ėshtė Sėmundje, Apo gjė ė Mirė ?   28/12/2007, 03:19

Per vajzat edhe djemt qe nuk jane te martuar edhe qe jane te ri ne mosh , eshte Normale , Po edhe per ata te moshuarit Nuk eshte keq , e kalojne Kohen edhe keshtu me rradh...
Sipas statistikave te fundit te Itali 70% te tradhtimeve Vijojn nga Interneti "Chat irc" .
Chati eshte nje loje shume e bukur edhe shume e embel,Por mund te jet edhe shume e rrezikshme.
Nje keshill Nga Une "Kujdes ju qe jeni ne martes Mos i lini bashkeshorten tuaj te rij shume ne chat sepse mund te ju shkaterohet jeta me leht se sa qe mund ta paramendoni .
Nga une AdmiraL

_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
Bjonda
Senior Member
Senior Member


Numri i postimeve : 331
Registration date : 19/11/2007

MesazhTitulli: Re: Chat-i ėshtė Sėmundje, Apo gjė ė Mirė ?   29/12/2007, 02:07

po valla un mendoj se chati osht nje semundje shume e shtir
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Re: Chat-i ėshtė Sėmundje, Apo gjė ė Mirė ?   29/12/2007, 17:55

..Hehehheehhehehehe

Jo bre nuk eshte semundje .. pse mendon ashtu???
Un mendoj se eshte nje gje e mire .. sepse njeri e kalon kohen me te edhe ma e mira eshte qe faktikisht mundesh me mesu diqka prej asaj :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Re: Chat-i ėshtė Sėmundje, Apo gjė ė Mirė ?   31/12/2007, 17:34

uuu chatin e du shum kush ma shan i vdekt nona Twisted Evil
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3220
Age : 31
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Re: Chat-i ėshtė Sėmundje, Apo gjė ė Mirė ?   31/12/2007, 17:40

un ta them te drejten ne fillim e kom dasht shum por tash ne kohrat e sodit se du hiq Crying or Very sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Re: Chat-i ėshtė Sėmundje, Apo gjė ė Mirė ?   1/1/2008, 18:05

Admin shkruajti:
un ta them te drejten ne fillim e kom dasht shum por tash ne kohrat e sodit se du hiq Crying or Very sad


Pse tash se don ? :P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 97
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Re: Chat-i ėshtė Sėmundje, Apo gjė ė Mirė ?   2/1/2008, 03:52

oh mer nene Kush nuk e don me chatin , Admin ti cdo dit nga 24 ore rrin ne chat ... keshtu nuk e din ti e apapa

_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Re: Chat-i ėshtė Sėmundje, Apo gjė ė Mirė ?   2/1/2008, 19:56

Hehheheheheh... Un jam rob i chatit :P :P :P :P
Veq tash pak ma radh e perdori.. se tash jam ba rob i Forumit lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Albulena
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 508
Age : 29
Location : Kosove
Job/hobbies : Studente
Humor : Familja moderne
Registration date : 15/12/2007

MesazhTitulli: Re: Chat-i ėshtė Sėmundje, Apo gjė ė Mirė ?   3/1/2008, 14:32

skom koment
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 97
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Re: Chat-i ėshtė Sėmundje, Apo gjė ė Mirė ?   3/1/2008, 19:53

Hahahahaha BoraBardh tash je Robresh e te dyjave (Chatit-Forumit)

_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Re: Chat-i ėshtė Sėmundje, Apo gjė ė Mirė ?   3/1/2008, 22:07

Hehheehehhe Embarassed
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3220
Age : 31
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Re: Chat-i ėshtė Sėmundje, Apo gjė ė Mirė ?   4/1/2008, 04:22

BoraBardh se du se ne kohrat e lashta i kom lon trut qaty duke kqyr publikun edhe skom lon ni shkronj te ike perapa se ta shoh un Shocked
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3220
Age : 31
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Re: Chat-i ėshtė Sėmundje, Apo gjė ė Mirė ?   4/1/2008, 04:23

AdmiraL mos ba hajgare dajo un nat e dit en chat ncncncncnc
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Re: Chat-i ėshtė Sėmundje, Apo gjė ė Mirė ?   4/1/2008, 21:46

Aha ... Admin .. ani a ke mbet me pasoja a qka??!!...

(hehehehehehe)

:P :P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 97
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Re: Chat-i ėshtė Sėmundje, Apo gjė ė Mirė ?   4/1/2008, 23:10

Po ti mer Pse une a hehe Hajd tash te vjen turp ta pranosh por skam cfare te te bej . Realiteti duhet thkesuar ;)

_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3220
Age : 31
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Re: Chat-i ėshtė Sėmundje, Apo gjė ė Mirė ?   5/1/2008, 18:05

BoraBardh aman qfar pasoaj mund mem mbet mu nga chati ,un veq e kom than mendimin tem .cao
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3220
Age : 31
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Re: Chat-i ėshtė Sėmundje, Apo gjė ė Mirė ?   5/1/2008, 18:06

AdmiraL Ani ska gje masi thua ti ashtu ashtu edhe kom me e lon muabetin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Re: Chat-i ėshtė Sėmundje, Apo gjė ė Mirė ?   5/1/2008, 20:46

ok Shum mire Admin .. it was a joke What a Face
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 97
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Re: Chat-i ėshtė Sėmundje, Apo gjė ė Mirė ?   6/1/2008, 16:04

Admin u Derzove leht Hahahah

_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Re: Chat-i ėshtė Sėmundje, Apo gjė ė Mirė ?   3/2/2008, 06:06

ku ju kom o chatistaaa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Re: Chat-i ėshtė Sėmundje, Apo gjė ė Mirė ?   3/2/2008, 22:53

o Proff.. krejt si Justin Timberlake poma qon Mallin :D Hahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Re: Chat-i ėshtė Sėmundje, Apo gjė ė Mirė ?   7/2/2008, 00:45

huhuhuhuhu po valla krejt si ai jom sikur nje nane te kemi :P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
Shqiptari
Member
Member
avatar

Male
Numri i postimeve : 53
Age : 42
Location : franc
Registration date : 22/11/2008

MesazhTitulli: Re: Chat-i ėshtė Sėmundje, Apo gjė ė Mirė ?   24/11/2008, 21:13

osht smundje e rrond
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Re: Chat-i ėshtė Sėmundje, Apo gjė ė Mirė ?   3/12/2008, 01:23

lronclawbigun2008 shkruajti:
osht smundje e rrond

Pse mendon kshtu? .. Po nashta eshte per ata qe skan vet kontroll Rolling Eyes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Chat-i ėshtė Sėmundje, Apo gjė ė Mirė ?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Chat-i ėshtė Sėmundje, Apo gjė ė Mirė ?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Chati dhe Chatuesit :: Chati dhe Chatuesit-
Kėrce tek: