Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Monica Bellucci kunder kirurgjise plastike

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Monica Bellucci kunder kirurgjise plastike   27/12/2007, 23:30

Monica Bellucci ka zgjedhur Paris Match per te treguar format e saj perfekte trupore. Aktorja 43 vjecare italiane eshte fotografuar nga revista franceze, e cila ka realizuar edhe nje sondazh ku i pyeste te gjithe lexuesit e saj nese bukuria dhe forma perfekte e Belucit eshte natyrale apo ka aktorja ka nderhyrje kirurgjikale?

Shume komente kane mberitur ne adrese te revistes ku shkruhet se Monika ka nje bukuri dhe forma perfekte,ajo duket si 18 vjec.


Monica eshte seksi,provokuese dhe e mrekullueshme.
Ne sondazh te gjithe lexuesit e gazetes kane votuar me 100 % duke thene se Monika eshte natyrale. Nuk ka asnje nderhyrje kirurgjikale.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Monica Bellucci kunder kirurgjise plastike
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: