Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Brendan Fraser shkurorėzohet

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Brendan Fraser shkurorėzohet   27/12/2007, 23:27

Derisa nė ekranin e filmit luajnė rolin e bashkėshortėve, aktorėve nė jetėn reale shpesh kjo punė nuk u ec si mė sė miri. Kjo ėshtė arsye pėr ndarjen edhe tė njė ēifti – Brendan Fraser dhe Afton Smith.
Ylli i filmi ”The Mummy” Brendan Fraser ka vendosur tė del nga ujėrat martesore. Aktori i njohur do t’i nėnshkruaj dokumentet pėr shkurorėzim pas nėntė vjetėsh tė jetės sė pėrbashkėt me bashkėshorten e tij njė vjet mė tė vjetėr Afton Smith, e cila gjithashtu ėshtė aktore.

Lajmin pėr shkurorėzimin e aktorit 39-vjeēar e ka konfirmuar edhe zėdhėnėsja e tij Ina Treciokas. "Do tė vazhdojnė miqėsinė e tyre afėrt dhe me dashamirėsi", ka deklaruar Treciokas.

Afton e Fraser kanė tre djem: pesėvjeēarin Griffin Arthur, trevjeēarin Holden Fletcher dhe njėvjeēarin Leland.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Brendan Fraser shkurorėzohet
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: