Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Schwarzenegger planifikon t’i kthehet Hollywoodit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Schwarzenegger planifikon t’i kthehet Hollywoodit   27/12/2007, 23:25

Ylli i filmit "Terminator" Arnold Schwarzenegger, detyra e tė cilit si guvernator i Kalifornisė pėrfundon nė janar tė vitit 2011, veēse ka kėrkuar nga skenaristė qė tė dalin me ide dhe tė ndihmojnė atė nė rikthimin e karrierės sė tij tė filmit.
“Njė numėr i skenaristėve tė cilėt aktualisht janė nė grevė nė Hollywood kanė pohuar qė njerėzit e Arnoldit i kanė kontaktuar ata pėr ide tė reja”, ka zbuluar njė burim.

"Ai dėshiron tė jetė i pėrgatitur pėr kohėn kur karrierės sė tij politike do t’i vij fundi dhe veēse ka filluar tė mendojė pėr kėtė seriozisht. Arnoldi beson qė ende ka hapėsirė pėr tė nė biznesin e filmave dhe ende e sheh veten si njė yll i madh", ka shtuar burimi.

Zėdhėnėsi i Schwarzeneggerit ka komentuar thjeshtė: "Ai mund t’i kthehet filmave".


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Schwarzenegger planifikon t’i kthehet Hollywoodit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: