Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 " O Gurbet,Gurbet i ZI"

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: " O Gurbet,Gurbet i ZI"   27/12/2007, 19:53

Qfar mendimi keni ju qe jetoni ne Mergim per ket gje?!

Eshte diqka e mire per ne, apo e kunderta?! :|
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Bjonda
Senior Member
Senior Member


Numri i postimeve : 331
Registration date : 19/11/2007

MesazhTitulli: Re: " O Gurbet,Gurbet i ZI"   27/12/2007, 20:16

jo sesht e mir un mendoj se me mir se vendi ku jemi lindur ska vend tjeter ne bot
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Re: " O Gurbet,Gurbet i ZI"   27/12/2007, 20:39

Gjithashtu mendoj edhe un me ty jam shoqe Bjonda ..
Sepse me vend tendin smundet asnje vend te krahazohet :(
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Re: " O Gurbet,Gurbet i ZI"   27/12/2007, 22:38

Une jam i Bindur se te gjith e duan vendlindjen e tyre , dhe se Askush Nuk deshiron te largohet Nga Vendlindja per shkaqe "kenaqesie" zakonisht largimi eshte per Para edhe per ti plotesuar nevojat e nje familje (shkollimi arsimi , pik se pari shendetsia edhe Ushqimi).
AdmiraL

_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Re: " O Gurbet,Gurbet i ZI"   28/12/2007, 00:17

A do e din femia i femis tone se nga e kan prejardhjen?

Mire kjo eshte mas pari detyr e nje prendi qe tja perkujtoj femis te tyre, mirepo tash edhe po martohen me te huj .. .. Qka dot thot kjo? .. ngadal ngadal do na hup "fara" :| ???????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Re: " O Gurbet,Gurbet i ZI"   28/12/2007, 02:54

Ne shpresojm se do e din se prej nga e kane preardhjen , kjo nuk mvaret nga ata po mvaret nga ne edhe nga femit Tane :|

_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
Bjonda
Senior Member
Senior Member


Numri i postimeve : 331
Registration date : 19/11/2007

MesazhTitulli: Re: " O Gurbet,Gurbet i ZI"   29/12/2007, 01:41

Une mendoj se do e din shqiptari gjuhen emrin e ndryshon edhe e haron por kombin asniher
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Re: " O Gurbet,Gurbet i ZI"   29/12/2007, 17:59

Po qysh ka me perkujtu nje femi prejardhjen e vete kur ndosha njeri prej prindit eshte i huaj ?? .. Rolling Eyes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: " O Gurbet,Gurbet i ZI"   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
" O Gurbet,Gurbet i ZI"
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shoqėria :: Diskutime Shoqėrore-
Kėrce tek: