Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 “Spice Girls” duan tė takojnė adhuruesin “ e ndershėm”

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: “Spice Girls” duan tė takojnė adhuruesin “ e ndershėm”   27/12/2007, 15:43

Spice Girls’ kanė kėrkuar qė tė kalojnė kohė me njė adhuruese, e cila kishte gjetur byzylykun e humbur gjatė njė koncerti tė Mel B. Victoria Beckham ka falėnderuar adhuruesin nė uebsajtin e bendit, pasi qė ajo kishte dorėzuar byzylykun sigurimit nė O2 Arena.
“Mel B kishte humbur byzylykun e saj, dhe thjesht duam tė falėnderojmė Davidin, i cili e ka pritur dhe ka kontaktuar kompaninė tonė tė menaxhimit pėr tė na njoftuar se e ka”, ka shkruar Beckham.
“Jemi shumė mirėnjohėse dhe do tė takohemi me tė para koncertit tonė nė janar pėr t’iu falėnderuar personalisht”, ka pėrfunduar ajo.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
“Spice Girls” duan tė takojnė adhuruesin “ e ndershėm”
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: