Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Gara e Santa Claus

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Gara e Santa Claus   27/12/2007, 02:52

Rrugėt e Antverpės nė Belgjikė u shndėrruan nė njė pistė vrapimi. 2 mijė persona tė veshur si Santa Klaus zhvilluan njė garė nė njė gjatėsi prej 5 km rrugė nė pjesėn veriore tė kėtij qyteti tė organizuar nga radioja locale Q-Music.

Gara e Santa Klausėve startoi pėrgjatė lumit Esko", por pas pak kilometrave numri I pjesėmarrėsve filloi tė reduktohej, pasi disa prej "Santave" filluan tė ndjenin lodhjen.

Nė fund tė kėsaj gare tė vecantė pėrvec cmimeve pėr fituesit e garės, u pėrcaktuan edhe disa fitues tė tjerė. Kėshtu u pėrcaktua Santa mė I shpejtė, mė Sexy dhe Santa I veshur mė mirė.

Fituesi I kėsaj gare tė vecantė u shpall Nik Rejmeb qė e mbylli kėtė garė nė kohėn16 minuta dhe 8 sekonda.

"Ne erdhėm kėtu me idenė pėr t"u argėtuar, por mė pas dėgjuam qė do jepeshin cmime pėr fitoren, kėshtu qė u motivuam mė shumė nė garė"-tha Rejmeb pas fitores.

Cmime tė tjera tė shpėrndara pėrfshinė edhe Santat me Aksesoritė mė tė mira, Santat me muzikėn mė tė mirė si dhe Santat me drerėt mė tė bukur.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Gara e Santa Claus
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: