Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Letrat e Dianės

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Letrat e Dianės   27/12/2007, 02:51

"Bashkeshorti im ka planifikuar nje aksident me makinen time".

Kjo ishte permbajtja e njeres prej letrave te shkruara nga princesha Diana, 10 muaj perpara aksidentit tragjik ne Paris, ku ajo humbi jeten se bashku me te dashurin Dodi Al Fayed. Letra u lexua ne Gjytaten e Larte te Londres, qe po heton rrethanat e vdekjen e princeshes.

Ne leter princesha shkruan se i trembej faktit se Carlsi mund ta vriste jo per t"u martuar me Kamilen, por me baby sitterin e dy djemve te saj, Tiggy Bourke.
Letra daton ne tetorin e vitit 1996.

"Kjo faze e jetes sime eshte me e rrezikshmja. Carls po planifikon nje aksident, per t"i hapur rrugen marteses me Tiggyn", shkruan Diana.Por nje mikeshe e saj ka thene se shkrimi ne leter nuk eshte autentik.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Letrat e Dianės
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: