Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Victoria e ngacmon Geri Halliwellin pse nuk ka tė dashur

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Victoria e ngacmon Geri Halliwellin pse nuk ka tė dashur   26/12/2007, 16:57

Victoria Beckham, e njohur si Posh Spice, e ka bėrė tė skuqet shoqen e saj tė grupit Spice Girls, Geri Halliwel, pasi qė e ka ngacmuar atė pėr faktin se kjo e fundit nuk ka tė dashur.
Derisa vajzat kanė pritur tė vazhdojė pjesa e dytė nė njė emision tė BBC, Mel B kishte bėrtitur para publikut tė pranishėm nė sallė: “A ka ndonjė tip tė pashėm qė ėshtė i vetmuar, pėr Gerin? Duhet t’i gjejmė njė tė dashur”.
Mė pas Emma Bunton ka shtuar: “Ai duhet tė ketė njė punė”. Mel C ka pyetur: ”A ėshtė me rėndėsi gjinia kėtė javė, Geri?”, ndėrsa pėr fund Posh ka thėnė “Tė varfrit nuk mund tė zgjedhin, Geri”.
Njė burim ka thėnė: “Geri ishte turpėruar. Victoria i kishte kėrkuar falje asaj pas shout”.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Victoria e ngacmon Geri Halliwellin pse nuk ka tė dashur
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: