Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Filmi i ri i Jessica Simpsonit – dėshtim total

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Filmi i ri i Jessica Simpsonit – dėshtim total   26/12/2007, 16:56

Filmi "Blonde Ambition" nuk ishte planifikuar tė shfaqet nė kinema, por tė paraqitet vetėm nė DVD.
Dy yjet kryesore tė filmit, Jessica Simpson dhe Luke Wilson, vijnė nga Teksasi. Duke u bazuar nė kėtė, producentėt kishin menduar qė nė kėtė shtet amerikan, do tė arrinin tė pėrfitonin diēka edhe nga shfaqja e kėtij filmi nė “ekranin e madh”.
Filmi ėshtė shfaqur pėrgjithėsisht nė tetė kinema dhe ka arritur mesatarisht nga gjashtė vizitorė pėr shfaqje. Pėr shkak tė kėtij debakli, nė javėn e parė tė shfaqjes, filmi nuk ka arritur tė grumbullojė madje as 300 euro.

_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Filmi i ri i Jessica Simpsonit – dėshtim total
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: