Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Dogg: Pėr shkak tė fėmijėve nuk u ndava nga gruaja

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Dogg: Pėr shkak tė fėmijėve nuk u ndava nga gruaja   26/12/2007, 01:52

Reperi i famshėm, Calvin Broadus, i njohur me emrin Snoop Dogg, ka shpjeguar kėto ditė se dikur i kishte shkuar nė mendje tė ndahej nga gruaja, mirėpo nuk e kishte bėrė njė hap tė tillė, sepse nuk dėshironte qė dikush tjetėr t’i edukonte fėmijėt e tij.
“Doja tė ndahesha nga gruaja, por ajo nuk ndahej nga unė. Ishte kohė kur isha i zėnė me Hollywood, me femra tė tjera dhe me jetėn e natės. Mė vonė kuptova se gjithēka qė kisha nė shtėpi ishte e pazėvendėsueshme, andaj u largova nga ajo jetė dhe u ktheva nė shtėpi”, ka thėnė Snoop.
Dogg kishte kėrkuar divorc nga bashkėshortja e tij, Shante, nė vitin 2004, shtatė vjet pasi kishin kaluar sė bashku. Mirėpo dashuria ndaj tre djemve tė tij, Corde, Cordell dhe Cornil, ka bėrė qė ai ta ndryshonte mendjen.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Dogg: Pėr shkak tė fėmijėve nuk u ndava nga gruaja
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: