Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Jolie pėlqen skenat seksi

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Jolie pėlqen skenat seksi   26/12/2007, 01:49

Aktorja bukuroshe, Angelina Jolie, nuk i pėrton lakuriqėsisė. Ajo ka thėnė se lakuriqėsia para kamerave, ėshtė gjėja qė i pėlqen mė sė shumti.
Jolie ka thėnė se gjatė xhirimeve te partneri gjen gjėra qė i pėlqejnė, andaj edhe i duket punė e lehtė. Mirėpo ajo ka shtuar se – skenat e xhirimeve mbesin aty dhe nuk do tė thonė gjė.
Mė herėt gjatė kėtij viti, Jolie mori pjesė nė njė skenė dashurie, me mikun mė tė mirė tė bashkėshortit tė saj Brad Pitt, Matt Damon, kur ajo e luajti rolin e gruas sė tij nė filmin, “The Good Shepherd”.
Dallimi kur puthė Mattin dhe kur puthė Bradin ėshtė i thjeshtė. Njėri ėshtė mik imi ndėrsa tjetri i dashuri im”, kishte deklaruar Jolie.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Jolie pėlqen skenat seksi
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: