Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Nora Fejza preferohet edhe nė Itali

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Nora Fejza preferohet edhe nė Itali   26/12/2007, 01:43

Tamam kur ka menduar se pas vetes po e lė njė vit pėrplot me suksese, modelja dhe bukuroshja, Leonora-Nora Fejza, ka marrė edhe njė lajm tė mirė.
Gjatė sfilatės sė modės “Kujta dhe Meri – fashion show”, nė pesė defilime sa janė mbajtur, Nora ka qenė modelja mė e pėrfolur, qė ėshtė pėlqyer si nė pamje ashtu edhe nė ecje.
Ndėrkaq kėtė sfilatė, xhirimi i sė cilės ėshtė emetuar tė dielėn nė RTV21, e ka pėrcjellė edhe organizatori i javės sė modės nė Milano, i quajtur Romeo – i cili krahas dy organizatorėve, Kujtes dhe Merit, e ka ftuar nė Milano edhe bukuroshen Fejza.
Ata janė ftuar tė marrin pjesė nė evenimente tė modes nė Milano, nė muajin shkurt tė vitit tė ardhshėm, ndėrsa nėse pranon tė merr pjesė nė kėtė eveniment, Nora do tė mund tė fillonte edhe njė vit tė mbarė nė karrierė.

_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Nora Fejza preferohet edhe nė Itali
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: