Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Aguilera pėr shkak tė kuzhinės blen shtėpinė e Ozzyt

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Aguilera pėr shkak tė kuzhinės blen shtėpinė e Ozzyt   26/12/2007, 01:41

Kėngėtarja e famshme, Christina Aguilera, ka bėrė tė ditur se ka blerė shtėpinė e rockerit Ozzy Osbourne, nė Los Angeles, pasi e kishte pėlqyr tejmase kuzhinėn - duke e parė atė shpesh nė emisionin e tij nė TV.
Aguilera shtatzėnė ka shpjeguar se ka pėrcjellė nė vazhdimėsi emisionin e Ozzyt, “The Osbournes”, ndėrsa ishte joshur me kuzhinėn nė shtėpinė e tij.
U mėsova tė shoh nė atė kuzhinė gjatė shout, dhe ata shpesh rrinin nė atė zonė tė vogėl. Ajo vėrtet dukej komode”, ka thėnė Aguilera, e cila tash ka nė plan ta shndėrroj dhomėn e vjetėr tė Jack Osbournet, nė njė floktore.
“Ajo do tė jetė njė vend ku do t’i mbaj gjėrat personale si dhe njė sallon i bukurisė dhe flokėve”, ka thėnė ajo.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Aguilera pėr shkak tė kuzhinės blen shtėpinė e Ozzyt
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: