Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Sa Flisni mė Telefon nė ditė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Sa Flisni mė Telefon nė ditė   25/12/2007, 20:18

Nashta 2-3 here .. ma shum shkruj sms.. mirepo edhe kjo krejt ne varet se qka eshte , qka bahet , e kshtu me rradh. Nganjeher me pak .. nganjeher me shum :P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Re: Sa Flisni mė Telefon nė ditė   26/12/2007, 01:57

Une per vete Flas shume me Ciluar ... Por zakonisht me shume me kerkojne se sa i kerkoj , Jo se i Ruaj Parat Por ashtu jam Tipi
Ndersa kur duhet te shenoj sms , Jam nje pertac i madh sepse eshte shume veshtire te shenosh me Ciluar nje sms
Per kete arsyje une sms cdohere dergoj nga Pc-ja edhe ate Free cheers
Cdo te mire

_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
Bjonda
Senior Member
Senior Member


Numri i postimeve : 331
Registration date : 19/11/2007

MesazhTitulli: Re: Sa Flisni mė Telefon nė ditė   29/12/2007, 01:54

skom koment
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3220
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Re: Sa Flisni mė Telefon nė ditė   31/12/2007, 17:22

Un me ore te tera 42 ore minimumin e kom :P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
Albulena
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 508
Age : 30
Location : Kosove
Job/hobbies : Studente
Humor : Familja moderne
Registration date : 15/12/2007

MesazhTitulli: Re: Sa Flisni mė Telefon nė ditė   3/1/2008, 14:16

un per vete tim shum
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Re: Sa Flisni mė Telefon nė ditė   3/1/2008, 21:48

Un nuk foli hiq ne tel.. se mua sme thirr askush :P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ajdeiktani
Junior Member
Junior Member


Male
Numri i postimeve : 12
Age : 48
Location : corfu
Registration date : 30/11/2008

MesazhTitulli: Re: Sa Flisni mė Telefon nė ditė   7/12/2008, 22:23

Mua nuk me dalin 8 ore ne muaj ,flas shume ...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Re: Sa Flisni mė Telefon nė ditė   8/12/2008, 01:42

hahahaa , sa te dalin ty pra kshtu per afersisht tongue Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ajdeiktani
Junior Member
Junior Member


Male
Numri i postimeve : 12
Age : 48
Location : corfu
Registration date : 30/11/2008

MesazhTitulli: Re: Sa Flisni mė Telefon nė ditė   8/12/2008, 16:59

BoraBardh shkruajti:
hahahaa , sa te dalin ty pra kshtu per afersisht tongue Laughing
Kotraten e kam 8 ore dhe paguaj reth 60€ me teper, ka raste qe kam pagur dhe me teper sidomos kur mar ne shqiperi.. Ska kontrate me te larte ndryshe do ta kisha ndruar...Kshu qe nuk di afersisht..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Re: Sa Flisni mė Telefon nė ditė   9/12/2008, 00:24

Une afersisht paguj 130 € ose ndoshta ma shum per tel ne dit haahaahaah jo jo ne jav Crying or Very sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Re: Sa Flisni mė Telefon nė ditė   9/12/2008, 19:43

affraid


lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Kosovarja
Junior Member
Junior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 28
Age : 27
Location : aty ku nuk je ti
Registration date : 15/02/2010

MesazhTitulli: Re: Sa Flisni mė Telefon nė ditė   17/2/2010, 17:27

Hmmm telefoni eshte pjese e pa ndashme e imja,mbrenda nje dite flas me shume se 5 her,nderkaq sms i kom te pa evitueshem Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Sa Flisni mė Telefon nė ditė   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Sa Flisni mė Telefon nė ditė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shoqėria :: Diskutime Shoqėrore-
Kėrce tek: