Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Miss Franca nudo,I hiqet kurora

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Miss Franca nudo,I hiqet kurora   24/12/2007, 17:51

Presidentja e konkursit Miss Franca kerkon heqjen e kurores se 22 vjecares qe fitoi kete vit pas publikimit te disa fotove te saj.

- "Nese ajo ka guxim dhe pak dinjitet duhet te thote: Po jap doreheqjen pasi nuk jam e denje te mbaj kuroren e Mis Frances", tha per per radio "Europe 1" drejtori i ketij spektakli.

Valerie Begue, e cila vjen nga ishulli francez Reunion i Oqeanit Indian, u zgjodh Miss Franca 2007 ne fillim te ketij muaji.Te gjithe ato qe konkurrojne per kuroren e MissFrances duhet te nenshkruajne nje kontrate, ku duhet te deklarojne se nuk jane fotografuar kurre nudo, apo ne ndonje pozicion provokues.

"Sikur te kisha qene ne dijeni te ketyre fotografive, ajo nuk do te ishte lejuar kurre te merrte pjese ne konkursin Miss Franca, nuk do te doja te shihesha duke ecur ne rruge me nje vajze te tille", shtoi drejtori. otot nudo te miss Fances jane publikuar edhe ne shtypin e perditshem francez.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Miss Franca nudo,I hiqet kurora
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: