Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Michelle Rodriguez prapa grilave

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Michelle Rodriguez prapa grilave   24/12/2007, 17:49

Pas Kiefer Sutherlandit, edhe Michelle Rodriguez do t’i kalojė ditėt e festave prapa grilave. Nė fakt, edhe ajo ka shkelur dėnimin me kusht, andaj gjykatėsi i ka caktuar 180 ditė burgim.
Michelle Rodriguez ka filluar tė shėrbejė dėnimin e saj 180-ditėsh me burg, ka bėrė tė ditur agjencia e lajmeve Reuters. Ylli i serialit “Lost” ėshtė paraqitur tė dielėn nė burgun Century Regional Detention tė Lynwoodit, nė pjesėn jugore tė Los Angelesit.

Vendimin pėr burgosjen e aktores e ka sjellė gjykatėsi qysh nė muajin tetor, pasi qė ajo kishte shkelur dėnimin me kusht, tė cilėn e kishte merituar pas vozitjes nė gjendje tė dehur dhe ikjes nga policia.

Rodriguez ėshtė dashur tė kryej edhe punė bamirėsie, mirėpo edhe vet e ka pranuar qė ėshtė shmangur nga ky obligim. Ajo ka shkelur edhe dėnimin, sipas tė cilit nuk do tė guxonte tė konsumonte alkool pėr 90 ditė rresht. Gjatė bartjes sė byzylykut pėr pėrcjelljen e lėvizjeve, Michelle madje tri herė ėshtė zėnė nė gjendje tė dehur.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Michelle Rodriguez prapa grilave
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: