Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Mr. Bean bėn aksident me veturė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Mr. Bean bėn aksident me veturė   24/12/2007, 17:48

Komiku britanik Rowan Atkinson, i njohur si Mr. Bean, ka shpėtuar pa ndonjė lėndim dhe pa thirrje pėr gjyq pasi qė duke tentuar tė parkohet kishte goditur njė veturė tjetėr, gjatė udhėtimit tė tij pėr festa nė Aspen (SHBA), gjatė javės sė kaluar.
Ylli i karakterit Mr. Bean tentoi tė parkojė veturėn, kur ajo goditi njė tjetėr tė tipit Vokswagen Jetta. Policia ka thėnė se aksidenti ka shkaktuar dėme nė veturėn tjetėr, por asnjė lėndim nuk ka pasuar, si dhe qė nuk ėshtė kaluar nė ndonjė procedurė ligjore.

Sipas raporteve, Atkinson ka ofruar tė paguajė dėmet qė vozitja e tij e pakujdesshme ka shkaktuar.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Mr. Bean bėn aksident me veturė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: