Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Martohen Katherine Heigl dhe Josh Kelley

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 97
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Martohen Katherine Heigl dhe Josh Kelley   24/12/2007, 17:46

Aktorja e famshme, Katherine Heigl, ėshtė martuar tė dielėn me muzikantin, Josh Kelley, nė njė pushimore nė Park City, Utah.
Ylli i filmit "Grey's Anatomy" dhe muzikanti i famshėm janė martuar nė prani tė njė rrethi tė ngushtė tė familjarėve dhe miqve tė tyre, kanė bėrė tė ditur mediat amerikane.

Heigl, 29-vjeēare, dhe Kelley, 27-vjeēar, janė njoftuar nė vitin 2005, kur ajo kishte marrė pjesė nė njė sport muzikor tė tij. Ata u fejuan vitin e kaluar.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Martohen Katherine Heigl dhe Josh Kelley
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: