Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Moss kalon Krishtlindjet sė bashku me Dohertyn?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Moss kalon Krishtlindjet sė bashku me Dohertyn?   24/12/2007, 17:45

Supermodelja Kate Moss e ka ftuar ish tė dashurin e saj, Pete Doherty, qė t'i kalojė Krishtlindjet me tė dhe me tė dashurin e saj tė ri, Jamie Hince, tė cilėt do tė udhėtojnė nė Tajlandė pėr kėto ditė festive.
Kitaristi i grupit Kills, Jamie, thuhet se ėshtė tronditur nga kėrkesa e Kate. Ai edhe mė herėt kishte shprehur zemėrimin e tij pėr faktin se modelja vazhdon tė kontaktojė me Pete.

“Nuk ka dyshime qė Kate ende ka ndenja pėr Pete. Ata gjithmonė shkruhen me njėri tjetrin”, ka thėnė njė e afėrt me Moss. “Por, t’i thuash Jamiet disa ditė para Krishtlindjeve se, ish i dashuri i saj do tė bashkohet me ta pėr festa, ėshtė ca tronditėse”.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Moss kalon Krishtlindjet sė bashku me Dohertyn?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: