Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Lohan - herė lesbike herė nimfomane

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Lohan - herė lesbike herė nimfomane   24/12/2007, 04:24

Vetėm disa ditė pasi ėshtė botuar lajmi se aktorja problematike, Lindsay Lohan, ėshtė lesbike – na vjen edhe njė lajm tjetėr pėr seksualitetin e saj. Kėsaj radhe thuhet se Lohan ėshtė nimfomane.
Personi i cili u lidh me Lindsay Lohan nė qendrėn rehabilituese, thotė se aktorja problematike ėshtė nimfomane.

Riley Giles, njė person i cili pretendon se ka pasur raporte me Lohanin, gjatė kohės sa ajo ishte nė qendrėn rehabilituese, ka thėnė se aktorja kontroverse ėshtė nimfomane – respektivisht se oreksi i saj seksual ėshtė i pangopshėm.

“Lindsay definitivisht ėshtė nimfomane. Kemi bėrė dashuri disa herė nė ditė dhe pastaj e kemi vazhduar edhe gjatė natės...Lindsay ishte e pangopshme”, ka thėnė ndėr tė tjera Giles, pėr tė shtuar se marrėdhėniet seksuale ishin pjesė e “terapisė pėr shėrimin e aktores”.

Ditė mė parė mediat amerikane kanė shkruar pėr njė lidhje tė mundshme tė dashurisė nė mes tė Lohanit dhe mikeshės sė saj, Courtenay Semel.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Lohan - herė lesbike herė nimfomane
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: