Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Jessica Alba, jo nudo shtatzėnė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 97
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Jessica Alba, jo nudo shtatzėnė   24/12/2007, 04:22

Nuk dėshiron tė ndjekė shembullin e Demi Moore, Britney Spears, Christina Aguilera apo Monica Belluēi. Jessica Alba, qysh kur ka konfirmuar shtatzėninė e saj, ka refuzuar tre propozime tė rėndėsishme pėr tė pozuar nudo nė kopertinėn e tre revistave tė famshme nė botė. Por siē duket, asaj nuk i pėlqen tė pozojė me barkun shtatzėnė. Dėshiron tė kalojė kėtė periudhe nė mėnyrė tė qetė dhe larg zhurmės sė medias. Sė bashku me mikun e saj Cash Warren, ajo ėshtė shprehur se ndihet e lumtur dhe mezi po pret te perjetoje eksperiencen me te bukur ne bote.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Jessica Alba, jo nudo shtatzėnė
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: