Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Beyonce e Jay-Z,burrė e grua?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Beyonce e Jay-Z,burrė e grua?   24/12/2007, 04:21

Tė dashuruarit duhet t’i kenė thėnė njėri-tjetrit “Po” nė Paris, por pa zhurmėn e medias. Beyonce Knowles dhe Jay-Z duhet tė jenė tashmė burrė e grua. Ēifti, sipas njė burimi anonim, ėshtė mė se i lumtur pas celebrimit tė martesės nė njė ceremoni private nė ambientet franceze. “Nuk kanė dashur nė asnjė mėnyrė tė kishin pranė vėmendjen e medias. Kanė preferuar diēka mjaft romantike dhe mjaft intime dhe kėshtu qė e kanė realizuar atė ēfarė dėshironin mė se privatisht”, - ka pohuar burimi. Beyonce dhe Jay-Z kanė nisur lidhjen e tyre qysh nė vitin 2002. Majin e kaluar, gjatė pushimeve nė Cannes, reper- i i ka kėrkuar bukuroshes dorėn. Por tani ėshtė realizuar gjithēka, nėse ėshtė realizuar vėrtet, kuptohet…

_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Beyonce e Jay-Z,burrė e grua?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: