Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 ... por edhe si Adelina

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: ... por edhe si Adelina   24/12/2007, 04:17

Kėngėtaren kosovare e kemi parė jo pak herė teksa pozon para aparatit fotografik, mė sė shumti tė Fadil Berishės. Pėr ēdo album tė ri, sezon koncertesh, shndėrrime nė look apo qoftė edhe pėr qejfin e saj, nuk ka vonuar tė realizojė setin fotografik tė radhės. E pastaj ato foto i sheh tė publikuara faqeve tė revistave, internetit e jo pak herė edhe nė ekran sa herė qė flitet pėr Adelina Ismailin. E meqė kjo ndodh vėrtet shpesh, tashmė jemi bėrė tė gjithė dėshmitarė se rolit tė modeles para bliceve ajo ia ka marrė dorėn mirė. Por ndoshta jo tė gjithė e dinė, se Adelina ka shkuar edhe pėrtej kėsaj. Tė pozojė pėr qėllime tė pastra modelingu. Jo nė ndonjė pasarelė (edhe pse kėtė me siguri nuk do ta kishte tė vėshtirė ta bėnte) por pėr reklamimin e veshjeve tė dyqanit Taxi Mapo. Kjo ėshtė strategjia qė Flor Mumajesi ka zgjedhur pėr marketingun e biznesit tė tij. Reklamim tė veshjeve nėpėrmjet ikonave tė njohura. Adelina i ka munguar vėrtet prej shumė vitesh skenės shqiptare. Nuk e shohim mė nė asnjė festival e as nė ndonjė koncert. Prej njė kohe tė gjatė e ka izoluar aktivitetin e saj vetėm nė Kosovė. Ama pėr tė pozuar nė dyqanin Taxi Mapo veshur me rrobat qė tregtohen aty, nuk ka pasur kurfarė ngurrimi._________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
... por edhe si Adelina
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: