Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Telefonata enigmatike e Alban Skėnderajt

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Telefonata enigmatike e Alban Skėnderajt   24/12/2007, 04:14

Mbase kur pranoi tė ishte anėtar i jurisė sė Festivalit tė 46-tė, Alban Skėnderaj, nuk e kishte menduar se do tė pėrballej me tė tilla akuza.Madje nga ky pozicion,kėngėtari pėrfitoi nga rasti t’u tregonte kolegėve se pėrvoja e tij e bėri tė kuptonte qė gjithēka nė Festivalin e Kėngės nė RTSH, ishte transparente. Por ndoshta tė tjerėt nuk mendonin kėshtu. Sapo ka dalė pas skene dhe ka ndezur celularin, Albani ėshtė pėrballur me reagimin e parė. Nuk dimė se cili ishte bashkėbise-duesi dhe ēfarė flitej nė anėn tjetėr tė receptorit, por pėrgjigja e Skėnderaj e shoqėruar me ēudi, u dėgjua e qartė: “Unė kam marrė para?!


Ndėrkohė thashethemet e para tregojnė se me kėtė veprim, Albani ka ulur veten dhe reputacionin e tij. Skėnderaj i cili konsiderohej njė gjetje brilante e “Top Fest” duke fituar menjėherė famė, papritur gjendet i kryqėzuar nga akuzat se ka qenė i korruptuar pasi vendimi i tij pėr tė mos i dhėnė asnjė pikė kėngės sė Edmond Zhulalit “Jeta kėrkon dashuri”, ėshtė konsideruar absurd._________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Telefonata enigmatike e Alban Skėnderajt
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: