Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Greta Koēi mė janė mbledhur pikėt gabim

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Greta Koēi mė janė mbledhur pikėt gabim   24/12/2007, 04:11

Nuk do tė kėndoj mė nė festival, derisa festivali tė jetė i hapur, me votim publik, ose me njė juri tė hapur”. Janė kėto fjalėt e kėngėtares Greta Koēi, e cila gjithashtu ka rezervat e saj pėr festivalin dhe mėnyrėn e votimit tė jurisė.Pėr mė tepėr, kėngėtarja dhe prindėrit e saj flasin pėr pa pėrgjegjshmėri absolute nė mbledhjen e pikėve. Ata tregojnė, se pasi kanė riparė votimin e jurisė nė media, mbledhja e pikėve ka rezultuar nė 37 dhe jo 22, siē e ka deklaruar juristi, gjė qė do tė thotė se kėngėtarja renditet nė vendin e katėrt. “Kėtė fakt e kemi deklaruar edhe tek drejtoresha e radios, Zamira Koleci, e cila ėshtė shprehur se do ta rishikojė kėtė fakt”, tregon nėna e kėngėtares.


Nga ana tjetėr ata shprehen gjithashtu, qė asgjė nga performanca skenike nuk vlerėsohet nė festivalin e kėngės. “Nėse ne shpenzojmė pėrveē kėngės edhe pėr balerinėt, pėr veshjet, apo pėr grimin, duket se asgjė e tillė nuk vlerėsohet, e sidomos me pagesėn prej 25 mijė lekėsh qė marrim nga TVSH”. - kanė reaguar ata. Dhe nė fakt indinjata e tyre e ka njė spjegim, kjo jo thjesht pėr faktin se ēdo konkurent synon ēmimin e parė, por edhe pėr fjalėt qė qarkullonin. Nė fakt vetė “Panorama plus” javėn e shkuar, njė natė para finales, deklaroi se nė koridore pėrflitej kėnga e Greta Koēit si njėra nga pretendentet pėr ēmimin e parė. Kjo edhe pėr faktin se kėngėn e kishte kompozuar i mirėnjohuri Flamur Shehu. Nė fakt kėnga u pėlqye dhe u duartrokit nė publik. Greta Koēi njihet si njė kėngėtare qė pėlqehet nga rinia edhe pėr pėr moshėn e saj tė re. Kėngėtarja vinte nė kėtė festival me euforinė e dy ēmimeve tė fituara nė dy kompeticione tė tjera._________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Greta Koēi mė janė mbledhur pikėt gabim
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: