Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Bundchen me linjė personale tė modės

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Bundchen me linjė personale tė modės   24/12/2007, 04:04

Supermodelja braziliane, Gisele Bundchen, ka arritur edhe njė kontratė tė majme. Ajo ka arritur marrėveshje me shtėpinė e modės, Dolce & Gabbana, pėr tė dizajnuar njė linjė veshjesh tė quajtur - Bundchen nga Dolce & Gabbana.
Bundchen 37-vjeēare, ka refuzuar njė mori ofertash pėr dizajnimin e rrobave, ngase mė me qejf i veshė ato – mirėpo Dolce & Gabbana-s nuk ka mundur t’i thotė, sepse janė miq tė vjetėr – ka thėnė njė burim i afėr me manekinen.

Linja e veshjeve tė realizuar nga Bundchen - qė njihet si modelja mė e paguar nė botė, me rreth 33 milionė dollarė tė ardhura vjetore - pritet tė dalin nė treg nė pranverėn e vitit tė ardhshėm.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Bundchen me linjė personale tė modės
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: