Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Klum akuzohet pėr kopjim tė dizajnit tė njė stolie

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Klum akuzohet pėr kopjim tė dizajnit tė njė stolie   24/12/2007, 04:03

Supermodelja Heidi Klum, ėshtė akuzuar pėr kopjim tė dizajnit tė njė artikulli argjendarie me formė tėrfili.
Argjendaria “Van Cleef and Arpels” kėrkon 25 mijė dollarė nga kompania e saj, Heidi Klum GmbH, si dhe nga kompania Mouawad USA pėr tė cilėn Klum ka dizajnuar stoli tė ēmuara.

Nė dokumentet e dorėzuara para gjykatės sė New Yorkut thuhet se qė tė dyja kompanitė kanė pėrfituar nga krijimi dhe shitja e dizajnit tė ngjashėm me linjėn e artikujve tė argjendarisė Van Cleef dhe Arpel, e cila ėshtė nė pronė tė grupit Richemont.

Modelja Heidi Klum ėshtė e martuar me kėngėtarin Seal dhe ka tre fėmijė.

_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Klum akuzohet pėr kopjim tė dizajnit tė njė stolie
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: