Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Holmes ėshtė e njėjta edhe pas martesės me Cruise

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Holmes ėshtė e njėjta edhe pas martesės me Cruise   24/12/2007, 04:02

Aktorja Katie Holmes thotė se edhe pas martesės me Tom Cruise, ajo mbetet e njėjta qė ka qenė mė herėt. Ēifti u martua njė vit mė herėt, nė njė ceremoni nė Itali, ndėrsa Holmes, nėnė e vajzės 20-muajshe Suri, thotė se ėshtė mjaft e lumtur dhe me fat.
“Me gjithė ēfarė ka ndodhur, unė ende ndjehem e njėjta. Jam vėrtet e lumtur qė jam nėnė dhe qė jam grua. E respektoj njeriun me tė cilin jam dhe familjen time dhe punėn time. Ndjej shumė fat tė jem nė gjendje ta them kėtė”.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Holmes ėshtė e njėjta edhe pas martesės me Cruise
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: