Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Jamie Lynn shet 1 milion $ fotografitė e foshnjės

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Jamie Lynn shet 1 milion $ fotografitė e foshnjės   22/12/2007, 17:06

Motra e vogėl e Britney Spearsit, Jamie Lynn, ka arritur njė marrėveshje prej 1 milion dollarėsh me revistėn prestigjoze OK!, tė cilės ia ka shitur tė drejtėn pėr ta fotografuar atė dhe foshnjėn e saj, sapo tė lind ajo.
Jamie 16-vjeēare, ditė mė parė ka bėrė tė ditur se ėshtė shtatzėnė, me tė dashurin e saj, Casey Aldridge.
Ajo nuk ka marrė kurrfarė kompensimi pėr lajmin e publikuar pėr shtatzėninė e saj, mirėpo sipas TMZ-se, Jamie Lynn dhe nėna e saj, Lynne Spears, kanė arritur njė marrėveshje tė majme pėr foshnjėn ende tė palindur.
Aktorja Lynne ka bėrė marrėveshje me revistėn OK!, duke shpresuar se ajo do tė tregohet korrekte, siē ishte treguar me motrėn e saj, Britney, nė fillim tė kėtij viti._________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Jamie Lynn shet 1 milion $ fotografitė e foshnjės
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: