Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Simpson mohon angazhimin e saj nė filmin "Pretty Woman&

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Simpson mohon angazhimin e saj nė filmin "Pretty Woman&   22/12/2007, 17:05

Kėngėtarja dhe aktorja seksipile, Jessica Simpson, i ka mohuar thashethemet se do tė paraqitet nė vazhdimin e cult filmit "Pretty Woman", nė tė cilin, nė fillim tė viteve tė 90-ta, kishte luajtur Julia Roberts.
Zėdhėnėsi i Simpsonit, thjesht ka mohuar lajmin se ajo do tė paraqitet nė rolin e prostitutės nė kėtė film. “Nuk ka asgjė tė vėrtetė nė kėtė lajm. Jessica ėshtė nė Nashville duke incizuar njė album”, ka thėnė njė zėdhėnės i saj.
Simpson, mė herėt gjatė kėtij muaji, kishte deklaruar se do tė zhvishej pėr ndonjė rol nė kienamtografi, pėr ta arritur nivelin e aktorėve tė “listės A” tė Hollywoodit.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Simpson mohon angazhimin e saj nė filmin "Pretty Woman&
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: