Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Blige synon tė sprovohet nė kinematografi

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Blige synon tė sprovohet nė kinematografi   22/12/2007, 17:04

Pas sukseseve tė arritura nė fushėn e muzikės, Mary J. Blige, ka bėrė tė ditur se dėshiron tė sprovohet edhe nė kinematografi. Blige ka thėnė se do tė dėshironte njė rol dramatik.
Kėngėtarja e muzikės r&b, ka thėnė se tashmė ka marrė njė mori ofertash pėr t’u paraqitur nė filma, mirėpo nuk i ka pėlqyer skenarėt – ngase ishin role mė shumė komike, tė cilat ajo nuk i do aq shumė. “Kur tė marrė ndonjė skenar tė pėrshtatshėm do ta mbaj”, ka thėnė ajo.
Megjithatė ajo ka thėnė se nuk ėshtė e interesuar ta ndjek trendin e kolegeve tė saja, pėr tė pasur njė shou personal televiziv.
Mary J. bėri debutimin e saj nė ekran nė vitin 1998 nė shoun e Jamie Foxxit, ndėrsa sė fundi e sprovoi veten edhe si drejtoreshė kreative nė shoun Top modelet amerikane._________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Blige synon tė sprovohet nė kinematografi
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: