Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Problemet e DiCaprios me dilerėt e drogės

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Problemet e DiCaprios me dilerėt e drogės   22/12/2007, 17:03

Jeta e aktorit tė famshėm, Leonardo DiCaprio, nuk ka qenė gjithmonė e shoqėruar me glamur dhe famė. Aktori 33-vjeēar ka shpjeguar se - nė rininė e hershme, nė lagjen e tij, shpesh ėshtė rrahur nga dilerėt e drogės.
"Unė jetoja me nėnėn time nė Hollywood-Western, qė njihet si njė vend i dilerėve tė drogės dhe prostitucionit. Isha i tmerruar nė atė kohė. Mė kanė rrahur mjaft. Me kanė rrahur qė nga mosha 5-vjeēare”, ka shpjeguar DiCaprio.
Megjithatė ai ka nxjerrė edhe njė pėrvojė pozitive nga jeta nė atė lagje. Duke parė tė metat e drogės dhe gjėrat e kėqija qė e kanė pėrcjellė atė, DiCaprio thotė se ndaj drogės ka marrė qėndrim armiqėsor, duke e konsideruar atė si “diēka djallėzore”.
"Nuk mė pėlqen jeta ekstravagante. Nuk fluturoj me aeroplanė privatė, nuk kam truproje dhe nuk blej gjėra tė krisura”, ka thėnė aktori. Me njė fjalė, ai ka shpjeguar – se nuk i pėlqen statusi i yllit._________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Problemet e DiCaprios me dilerėt e drogės
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: