Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 James Blund, Adhurues i femrave

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: James Blund, Adhurues i femrave   22/12/2007, 06:35

Pas pėrfundimit tė historisė sė dashurisė me modelen Petra Nemcova, James Blunt ėshtė bėrė pjesė e shkrimeve tė ndryshme pėr shkak tė famės sė tij me femrat. Kėngėtari ėshtė parė nė fakt, kohėt e fundit me vajza tė ndryshme. Madje edhe me Paris Hilton.

Ndoshta kjo pėrzgjedhje nga ana e tij ėshtė pėr faktin se dėshiron tė harrojė dashurinė qė sapo ka lėnė pas?

Ndėr tė tjera gjatė njė mbrėmje tė vetme, ai ėshtė parė tė hyje nė njė lokal i shoqėruar nga njė femėr bionde, por mė pas nė ambientet e lokalit ėshtė parė me njė ezmere. Po kuqja ku shkoi???


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
James Blund, Adhurues i femrave
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: