Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Martohen Jay Z dhe Beyonce?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Martohen Jay Z dhe Beyonce?   22/12/2007, 06:10

Beyonce thuhet tė jetė martuar me reperin e njohur Jay-Z, gjatė njė ceremonie private nė Paris. Ata janė martuar gjatė njė pushimi romantik qė bėnė nė kryeqytetin francez disa ditė mė parė.
Ēifti ka zgjedhur tė bėjnė tatuazhe nė gishtat e unazave nė vend tė shkėmbimit tradicional tė tyre. Njė e afėrme e kėngėtares ka thėnė: “Ata nuk kanė dėshiruar tė kenė vėmendjen e zakonshme. Ishte kėndshėm dhe qė tė dy ishim shumė tė lumtur. Ata menduan se tatuazhet do tė ishin njė prekje e kėndshme personale”.
Jay-Z thuhet se i ka propozuar martesė kėngėtares gjatė pushimeve luksoze nė Kanė nė fund tė majit._________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Martohen Jay Z dhe Beyonce?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: