Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Michael Jackson me look tė ri horror

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Michael Jackson me look tė ri horror   22/12/2007, 06:09

Mbreti i muzikės pop, Michael Jackson, i ka ēuar fėmijėt e tij, kėtė javė, nė njė shoping nate nė njė librari tė Las Wegas-it, ku kanė qėndruar pėr tri orė. Por dukja e kėngėtarit ka qenė mė tė vėrtetė frikėsuese.
Jackson ishte i veshur me njė pallto kamuflazhi, kapelė nė kokė, me syze tė zeza qė nuk i ka hequr pėr asnjė moment si dhe me disa fasha kirurgjike tė ngjitura rreth gojės dhe mjekrės.
Mediat kanė spekuluar shumė rreth kėsaj dukje tė re tė Jackson-it. The Sun e ka pyetur kirurgun plastik, tė njohurin Alex Karidis pėr kėtė fenomen tė ri nė pamjen e kėngėtarit. Por, as Alex nuk ka qenė nė gjendje qė tė jap pėrgjigje tė saktė pėr kėtė.
“Duket shumė i ēuditshėm, pothuajse sikur tė jetė prerė gjatė rruajtjes. Fashat duken sikur janė vendosur rastėsisht aty. Nė tė vėrtetė, kjo ėshtė shumė e ēuditshme”, ka thėnė Alex, pa ditur tė jap ndonjė sqarim tė saktė pėr dukjen e re tė Jackson-it._________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Michael Jackson me look tė ri horror
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: