Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Alba shtatzėnė refuzon tė pozoj nudo

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Alba shtatzėnė refuzon tė pozoj nudo   22/12/2007, 06:07

Jessica Alba ka refuzuar ta ndjek trendin e yjeve tė famshme shtatzėnė, qė janė fotografuar nudo, pėr ballinat e revistave prestigjioze. Ylli i filmit, Sin City, ka bėrė tė ditur se ėshtė shtatzėnė me tė dashurin e saj, Cash Warren.
Qysh nė ditėn e parė, kur ėshtė publikuar lajmi pėr shtatzėninė e saj, Alba ka marrė tri oferta tė majme pėr t’u fotografuar nudo pėr ballinat e revistave. Megjithatė, ajo ka bėrė tė ditur se, nuk dėshiron t’i ndjek hapat e Demi Mooret dhe Britney Spearsit – tė cilat e kanė ekspozuar barkun e tyre tė fryrė nė revistat botėrore.
"Ajo ka marrė tri oferta, qysh nė ditėn e parė tė publikimit tė lajmit pėr shtatzėninė e saj – mirėpo, qė tė tria i ka refuzuar”, ka thėnė njė burim i afėrt me aktoren.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Alba shtatzėnė refuzon tė pozoj nudo
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: