Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Mamma mia! Streep gjen dashurinė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Mamma mia! Streep gjen dashurinė   20/12/2007, 03:42

"Mamma mia", suksesi i grupit "Abba", qė edhe pse ka rreth 30 vjet nga realizimi mbetet njė nga kėngėt mė tė populluara tė viteve "70, tashmė bėhet film. Protagonistja do tė jetė Meryl Streep nė njė ishull tė mrekullueshėm grek. Nė sfond tė skenave tė filmit do tė jenė kėngėt mė tė famshme tė "Abba", Dancing Queen, S.O.S., Money, Money, Money e Take a Chance on Me. I realizuar nga Tom Hanks dhe bashkėshortja e tij Wilson, sė bashku me dy pjesėtarėt e "Abba", Benny Anderson dhe Bjoern Ulvaeus, filmi pritet te jetė njė ndėr sukseset mė tė mėdha tė sezonit edhe pėr aktualitetin e muzikės sė "Abba".


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Mamma mia! Streep gjen dashurinė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: